Loading…

E pazakontë: Një shqiptar shtrihet para kamionit dhe bllokon rrugën

  • 02/05/2017 | 11:08

E pazakontë: Një shqiptar shtrihet para kamionit dhe bllokon rrugën

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot paradite në Tiranë, ku një person është shtrirë në mes të rrugës dhe nuk është ngritur prej andej, deri sa ka mbërritur policia.


Nuk dihet arsyeja e këtij veprimi të çuditshëm, por burri i ka dalë përpara një kamioni, duke ngrirë kështu për disa minuta trafikun në zonën e Doganës në kryeqytet.

Siç mund ta shikoni edhe nga pamjet e JOQ një polic ndodhet në vendngjarje dhe në fund vjen edhe një makinë e forcave blu, e cila shoqëron personin për në komisariat.

Të gjithë njerëzit e shikojnë të habitur dhe nuk kuptojnë se çfarë është duke ndodhur. Ndoshta po proteston në mënyrë të veçantë, ose ndoshta është thjeshtë një i sëmurë mendor. Policia ende nuk ka dhënë detaje për ngjarjen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë