Loading…

E pazakontë: Pas shiut të rrëmbyeshëm krijohet ujëvara |PAMJE

  • 13/06/2019 | 22:26

E pazakontë: Pas shiut të rrëmbyeshëm krijohet ujëvara |PAMJE

Pas shirave të rrëmbyeshme në Bresica të Italisë është krijuar një ujvarë, e cila rrjedh shumë pranë shtëpive në këtë zonë, shkruan Gazeta Metro.


Fotografi Dario Bonzi, 28-vjeç, ka filmuar skenat e frikshme të ujëvarës mbi 100 metra të lartë e cila derdhej shumë pranë shtëpive të banuara në fshatin Piancogno.

Në video shihet se si uji rrjedh nga drunjtë dhe më pas përplaset në shkëmb e përfundon në tokë në afërsi të shtëpive.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë