Loading…

E pazakontë: Zjarrfikësit në Angli shpëtojnë viçin të cilit i mbeti koka në një shtyllë

  • 05/10/2022 | 15:32

E pazakontë: Zjarrfikësit në Angli shpëtojnë viçin të cilit i mbeti koka në një shtyllë

Sot në Bollington zjarrfikësit kanë shpëtuar një viç pasi që i kishte mbetur koka në dy shtylla të qytetit, shkruan Gazeta Metro.


Stacioni i Zjarrfikësve të Bollington tha në Twitter se grupi i shpëtimit të kafshëve në Bollington ishin aty shpejt dhe e kanë liruar atë nga halli qe kishte.

“Ky viç bëri një llogaritje të gabuar këtë mëngjes”, thuhet në Twitter.

Më poshtë postimi i plotë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë