Loading…

E pëson keq kosovari: I digjen një shumë e madhe e parave, kërkon ndihmë për zgjidhje të problemit

  • 04/12/2021 | 12:56

E pëson keq kosovari: I digjen një shumë e madhe e parave, kërkon ndihmë për zgjidhje të problemit

Një kosovar, e ka pësuar keq pasi i janë djegur një shumë e madhe e të hollave, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka bërë vet të ditur ai në grupin e Facebook ‘Network Prishtina’.

Ai ka publikuar videon e parave të djegura dhe ka pyetur se ku mund të bëj një zgjidhje për to.

“A keni naj ide qysh mundem me ba naj zgjidhje per kto pare tdemtume ikom pyt do menagjera tbankav ama smkan jep najfar pergjigjje per me ban zgjidhje a keni naj ide ku muj mu drejtu”, ka shkruar ai.

Në video shihet se aty ka të holla në vlerë prej 100, 50, 20 që janë djegur.

Më poshtë keni videon dhe postimin e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë