Loading…

E pëson Shkenda Dubova: Koronavirusi i sjellë me mijëra euro dëme

  • 09/04/2020 | 21:12

E pëson Shkenda Dubova: Koronavirusi i sjellë me mijëra euro dëme

Krizën e shkaktuar nga coronavirus Shkenda Dubova do e mbajë mend gjatë.


Kjo, jo vetëm për karantinimin në shtëpi por edhe prishjen e planeve dhe koston financiare pas saj.

Prive.al ka arritur të mësojë se në kushte normale, Shkenda do nisej sonte me një grup shoqesh drejt Maldiveve për të festuar ditëlindjen.

Megjithatë, një plan i tillë ka dështuar tërësisht duke bërë që të ketë dëm edhe në aspektin financiar.

Dubova mësohet të ketë arritur që ta spostojë rezervimin e hotelit për të dhe shoqet e saj në një kohë tjetër mirëpo e njejta nuk ka vlejtur për biletat e aeroplanit.

Afro 20,000 euro bileta për grupin e shoqërisë të paktën deri tani nuk kanë arritur të rimbursohen nga linjat ajrore duke bërë që Shkendës t’i kushtojë goxha edhe në xhepin e saj kjo krizë.

 

View this post on Instagram

 

𝑼𝒏ë 𝒌𝒖𝒓𝒓ë 𝒏𝒖𝒌 𝒎𝒃𝒊𝒋𝒆𝒕𝒐𝒋. 𝑼𝑵Ë 𝑱𝑬𝑻𝑶𝑱!

A post shared by “Qender Dobesimi” (@shkendadubova) on

Si të mos mjaftonte kjo, këngëtarja do duhet që nesër ditëlindjen ta festojë e izoluar në kushtet e karantinës, diçka që do e mbajë mend gjatë, pa diskutim.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë