Loading…

E pranon Mevlani, thotë se ka qenë i martuar për letra

  • 04/05/2021 | 22:39

E pranon Mevlani, thotë se ka qenë i martuar për letra

Në episodin e sotëm të programit Përputhen, Mevlani e pranoi këtë gjë.


Ai u pyet në rubrikën e pyetjeve nga publiku.

Mevlani tha se ka qenë i martuar për letra megjithatë Ledjana ka qenë e informuar për këtë gjë.

Theksojmë se, ka javë që në media ka qarkulluar lajmi se ai ka qenë i martuar në Gjermani ndërsa se a vazhdon të jetë ai nuk zbuloi detaje tjera.

Ndryshe, sonte u transmetua takimi mes Antonelës dhe Saimirit megjithatë vëmendjen e mori Blerimi dhe Antonela derisa kjo e fundit u largua nga studio.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë