Loading…

E pranuan më në fund, Andi dhe Melisa puthen në buzë para të gjithëve

  • 30/04/2021 | 10:01

E pranuan më në fund, Andi dhe Melisa puthen në buzë para të gjithëve

Andi dhe Melisa kaherë janë në një lidhje dashurie, por këta të fundit nuk e pranuan asnjëherë.


Deri ditën e djeshme kur Melisa publikoi këngën e saj të dytë dhe protagonist i videoklipit të saj ishte pikërisht Andi.

Ish-konkurrentët kishin rolin e dy kolegëve që flirtonin dhe kishin ndjenja për njëri-tjetrin. Në fund Andi dhe Melisa puthen me shumë pasion, i cili u përçua menjëherë edhe te publiku dhe fotot e puthjes në buzë kanë pushtuar rrjetin.

Ky do të mbetet me siguri videoklipi më i veçantë për Melisën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë