Loading…
E prek vajzën në autobus, por në fund e pëson keq |VIDEO
  • 11/10/2018 | 09:26

E prek vajzën në autobus, por në fund e pëson keq |VIDEO

Kjo video në Facebook shfaq një ngjarje interesante.

Prekjet “pa dashje” në autobus janë jo të rralla dhe shqetësuese.

E kjo video tenton ta trajtojë këtë tematikë në një mënyrë të veçantë.

Ndiqeni deri në fund!

Он герой, не так ли 😎😎

Он герой, не так ли 😎😎

Posted by Позитивный сайт on Thursday, 27 September 2018

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 13:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë