Loading…

E prezentoi si projekt rekreativ, kështu ka përfunduar treni i Bahtirit

  • 02/11/2021 | 22:31

E prezentoi si projekt rekreativ, kështu ka përfunduar treni i Bahtirit

Treni që u aktivizua si një projekti rekreativ e që u tha se e solli Agim Bahtiri, nuk po qarkullon më rrugëve të Mitrovicës. Ai u parkua që më shumë se një muaj në lagjen Bair të këtij qyteti dhe u bë strehë për lojëra fëmijësh.

Dikush ndaljen e trenit të famshëm lodër që u promovua goxha nga Bahtiri, e lidhi me humbjen e këtij të fundit në zgjedhjet e 17 tetorit, e dikujt tjetër i pengoi vendi ku është parkuar, pasi mjeti në fjalë e ka zënë trotuarin e këmbësorëve.

I pari i Mitrovicës që së shpejti pritet t’ia lëshojë ulësen Bedri Hamzës së PDK-së, tha se treni ‘lodër’ me tre vagonë nuk po qarkullon shkaku i të ftohtit, sepse është i hapur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë