Loading…

E pritën gjatë, kjo është kënga më e re Luiz Ejllit

  • 03/06/2023 | 23:09

E pritën gjatë, kjo është kënga më e re Luiz Ejllit

Pritja ka marrë fund. Fituesi i “Big Brother VIP 2” Luiz Ejlli tashmë ka publikuar këngë ne tij të re, e cila titullohet “Përjetësisht.”


Me këngën “Përjetësisht” këngëtari më i përfolur i momentit pritet të thyejë rekorde. Kënga me sa duket flet për historinë e dashurisë mes Luizit dhe Kiarës e cila lindi brenda shtëpisë së “Big Brother.”

Një pjesë e tekstit:

Shpresa e fundit ishe ti

Kur jeta më mundi

Rrugën e gjeta te ti

Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë

Kam një jetë që po të kërkoj

Unë si ty kurrë s’kam pa…”.

Luizi ka vendosur të vijë me një solo, pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm me artistin Donald Veshaj, që arriti miliona shikime.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë