Loading…

E rëndë: 25 vjeçarja shtyen për vdekje nga autobusi të moshuarin, arsyeja skandaloze |PAMJE nga momenti

  • 16/05/2019 | 09:05

E rëndë: 25 vjeçarja shtyen për vdekje nga autobusi të moshuarin, arsyeja skandaloze |PAMJE nga momenti

Një grua 25 vjeçare është prapa grilave, pasi shtyu për vdekje një burrë të moshuar nga autobusi, transmeton Gazeta Metro.


Sipas dëshmitarëve të rastit, i moshuari i ka thënë 25 vjeçares Cadesha Bishop, që të sillet më mirë me të dhe udhtarët e tjerë.

Pas dy stacioneve i moshuari tentoi të zbriste nga autobusi por fjalosja vazhdonte ende ndërkohë ai u godit nga mbrapa dhe u rrëzua në kalldrëm, pasagjerët i kanë dhënë ndihmë të parë por për gjithçka ishte vonë, ndërsa e reja u arrestua nga policia.

Ngjarja ndodhi në një prej stacioneve të autobusëve në Las Vegas.

Sipas mediave amerikane 25 vjeçarja Cadesha Bishop po akuzohet për vrasje.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë