Loading…

E rëndë: 75 vjeçari shqiptar vret gruan me sakicë, këto janë motivet

  • 05/04/2018 | 08:52

E rëndë: 75 vjeçari shqiptar vret gruan me sakicë, këto janë motivet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e vona të së mërkurës në fshatin Borje të Kukësit, ku burri ka vrarë me sëpatë bashkëshorten e tij.


Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:15. Sipas policisë shtetasi Adem Tale, 75 vjeç, baba i 6 fëmijëve ka vrarë me mjete të forta, bashkëshorten e tij, shtetasen Z.T, 68 vjeçe.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta.

Autori i krimit, pas ngjarjes, është larguar. Policia po punon për kapjen e 75-vjeçarit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë