Loading…

E rëndë: Gjendet trupi i pajetë i një 29 vjeçari brenda cisternës së naftës

  • 09/06/2021 | 19:09

E rëndë: Gjendet trupi i pajetë i një 29 vjeçari brenda cisternës së naftës

Në jugperëndim të Çikagos është gjetur trupi i pajetë i një 29 vjeçari brenda çisternës së naftës, shkruan Gazeta Metro.


Trupi i një personi nga Illinois u gjet brenda një cisterne të mbushur me gaz pasi dy shoferë kamioni që po e shkarkonin atë vunë re se karburanti nuk po rridhte mirë.

Shoferët lajmëruan policinë dhe trupi u dërgua për të kryer autopsinë.

“Është  gjithashtu e paqartë se sa kohë ishte trupi brenda çisternës,” shtoi ai.

Policia vuri në dukje se trupi ishte i paprekur, megjithëse policia kishte filluar hetimet./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë