Loading…

E rëndë në familjen shqiptare në New York, burri hedh nga pallati gruan në ditën e ditëlindjes

  • 06/08/2022 | 22:50

E rëndë në familjen shqiptare në New York, burri hedh nga pallati gruan në ditën e ditëlindjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në New York. Burri ka hedhur nga pallati ku jetonin bashkëshorten e tij, ku kjo e fundit ka gjetur vdekjen e menjëhershme.


Krimi i rëndë është ndërmarrë nga shqiptari në ditën e ditëlindjes së gruas së ndjerë. Bëhet fjalë për një çift të moshës 35-vjeçare.

Dy shqiptarët janë prindër të fëmijëve. Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar shqiptarin të ndërmarrë aktin ekstrem të hedhjes së bashkëshortes së tij nga pallati.

Ndërkohë nga autoritete në New York ende nuk është bërë publikimi i emrave të plotë të familjes fatkeqe.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë