Loading…

E rëndë në Vlorë: Mbytet në det një 15 vjeçar

  • 15/07/2017 | 10:45

E rëndë në Vlorë: Mbytet në det një 15 vjeçar

Një 15-vjeçar është mbytur në ujërat e detit në Vlorë. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 10.00 në zonën e “Ujit të Ftohtë”, pranë shkollës së Marinës.


15-vjeçari ka rrezikuar të mbytej, dhe është transportuar në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin e Vlorës.

Por fatkeqësisht vetëm 10 minuta më pas ndërroi spitali konfirmoi se ndërroi jetë.

Policia ndodhet në vendngjarje, duke kryer veprimet e tjera në lidhje me sqarimin e rrethanave të rastit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë