Loading…

E rëndë: Një person vetëvritet në Prishtinë pasi u hodh nga banesa

  • 22/10/2022 | 21:08

E rëndë: Një person vetëvritet në Prishtinë pasi u hodh nga banesa

Një rast i rëndë ka ndodhur sonte në lagjen Dardania në kryqytet, ku një person ka vrarë veten, shkruan Gazeta Metro.


Sipas burimeve të Gazetës Metro, personi është hedhur nga banesa.

Po ashtu janë siguruar foto mjaft të rënda të këtij rasti.

 

Metro ende është në pritje të një përgjigje zyrtare nga Policia lidhur me këtë rast./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë