Loading…

E rëndë: Vdes në QKUK i riu që u plagos mbrëmë në Klinë

  • 17/06/2021 | 08:22

E rëndë: Vdes në QKUK i riu që u plagos mbrëmë në Klinë

Mbrëmë në Klinë u plagos rëndë një i ri nga fshati Rixhevë i Klinës.


Fatkeqësisht V. Balaj, nuk ka arritur t’i bëjë ballë plagëve të mëdha dhe ka vdekur.

Policia e Kosovës mbrëmë ka bërë të ditur se ka arrestuar dy persona të dyshuar.

“Sot (mbrëmë) rreth orës 21:00 në rrugën “Abedin Rexha” në Klinë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri. Viktima me autoambulacë është dërguar për tretman në Spitalin e Pejës për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar nga Policia e Kosovës”, tha zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë