Loading…
Vdes një 22 vjeçare në QKUK, askush s’e di kush është
  • 19/03/2018 | 20:58

Vdes një 22 vjeçare në QKUK, askush s’e di kush është

Në QKUK sapo ka ndërruar jetë një vajzë rreth moshës 22 vjeçe.


Ajo ështe gjetur orë më parë në Shtime prane një objekti banesor.

Burime të Tribuna Channel bëjnë të ditur se askush nuk e di identitetin e saj dhe se askush nuk ka lajmëruar për dikë të zhdukur së fundmi.

Është raportuar se ajo ka rënë nga objekti, por nuk ka pasur shenja të tilla.

Siç mëson Tribuna asnje dokument nuk i është gjetur vetëm ka një zinxhir me emër në të, emër që fillon me E.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë