Loading…

E rëndë: Vëllau vret motrën e më pas bën vetëvrasje

  • 07/12/2021 | 11:31

E rëndë: Vëllau vret motrën e më pas bën vetëvrasje

Një tragjedi ka ndodhur në një familje në Greqi, ku një 34 vjeçar ka vrarë motrën e tij e më pas veten, transmeton Gazeta Metro.


Trupat e viktimave janë gjetur në banesën e tyre.

Vëllai ishte në gjendje të keqe psikologjike pasi nëna e tyre kishte vdekur, sipas deklaratës së vëllaut tjetër.

“Familje e madhe, nuk e kam dëgjuar kurrë. Njerëz shumë të mirë, fqinjë të mirë dhe punëtorë. Mami u largua shtatë muaj më parë. Çfarë të them. Fëmijë shumë të qetë. Babai i tij më tha që djali po bëhej gati të martohej dhe gjynah që i ka ikur gruaja dhe nuk do të shohë nip”, shprehet fqinji i tyre për mediat greke./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë