Loading…

E rrah babën grushte dhe shqelma

  • 08/04/2018 | 11:06

E rrah babën grushte dhe shqelma

Një person është arrestuar në Rahovec pasi që i njëjti pas një zënke që kishte pasur me babain e tij e kishte sulmuar fizikisht atë duke e goditur me shqelma dhe grushte.


Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore për çka është dërguar në tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje, nofton policia.

Ndërkohë,  një grua nga Gjakova e komunitetit egjiptian ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë