Loading…

E rrahë i dashuri për Shën Valentin

  • 16/02/2017 | 11:16

E rrahë i dashuri për Shën Valentin

Një grua nga Prishtina ka raportuar më 14 shkurt në Polici se i dashuri i saj ka përdorur forcë fizike ndaj saj, duke i shkaktuar lëndime trupore.


Sipas raportit të Policisë së Kosovës, viktima ka pranuar tretman mjekësor kurse i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë