Loading…

E rrahu babain, arrestohet shetasi i Kosovës

  • 26/08/2017 | 12:02

E rrahu babain, arrestohet shetasi i Kosovës

Në qytetin e Gjilanit është një djalë pasi ka sulmuar fizikisht babain e tij, pas një mosmarrëshjeje.


Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Shqiptar-babain e tij. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, shkruan gazetametro.net

Raste të tilla nuk janë pak të njohura, pasi që shpeshherë ka raportime të tilla nga Policia e Kosovës për dhunë familjare, ku këta persona dërgohen në stacionin e afërtë policor./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë