Loading…
E rrallë: Dhëndri nga Kosova, feston në dasmën e tij me Himnin e Juventusit |VIDEO
  • 31/07/2018 | 11:10

E rrallë: Dhëndri nga Kosova, feston në dasmën e tij me Himnin e Juventusit |VIDEO

Dhëndrri nga Kosova, feston në dasmen e tij me Himnin e Juventusit

Një video e publikuar ne faqen “Juventus Club Kosova” ka bërë jehonë të madhe, pasi që administratori i kësaj faqeje, në ditën më të lumtur të tij, ka kënduar himnin e Juventusit, shkruan KosovaRepublikë

Ai në dasmën e tij shihet duke e kënduar himnin me dashuri dhe pasion ndaj ekipit të zemrës.

Për më shumë shikojeni pamjet në video./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë