Loading…

E rrallë: Dy fëmijë ngasin motoçikletën nëpër rrugët e Prishtinës

  • 01/07/2020 | 16:21

E rrallë: Dy fëmijë ngasin motoçikletën nëpër rrugët e Prishtinës

Dy fëmijë janë parë sot në rrugët e Prishtinës, duke drejtuar motoçikletë, transmeton Gazeta Metro.


Përkatësisht ky rast i sotëm është parë të ketë ndodhur në rrugën B të kryeqytetit.

“Vrojtuesit e Lagjes” e kanë publikuar një video, ku shihet qarkullimi i tyre.

Vrojtuesit kanë bërë thirrje policisë që të marrin masat e nevojshme. /gazetametro.net

Jane femije! Kosovo Police

Posted by Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë on Wednesday, 1 July 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë