Loading…

E rrallë: Kryetari i Parlamentit ushqen beben e kolegut gjatë seancës

  • 23/08/2019 | 09:21

E rrallë: Kryetari i Parlamentit ushqen beben e kolegut gjatë seancës

Fotografitë e Kryetarit të Parlamentar të Zelandës së Re që mban në krah foshnjen e një kolegu, ndërsa ai kryesonte një debat, kanë tërhequr vëmendjen e mediave në mbarë botën, transmeton Gazeta Metro.


Trevor Mallard, kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, postoi vetë në twitter fotot kur ushqente djalin e porsalindur të deputetit Tamati Coffey ndërsa ku i fundit u ngrit për të mbajtur një fjalim. “Zelanda e Re … një vend i vogël, por që na dha një mësim të madh”, shkruan një komentues në twitter.

Ah, dhe e më e rëndësishmja, deputeti Tamati Coffey është homoseksual dhe bashkejeton me parnerin e tij, ndërsa fëmija që ata po rrisin ka ardhur në jetë në korrik nga një surrogate./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 21/01/2020 | 08:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë