Loading…

E rrezikshme: Këtij shoferi nuk i pritet në kolonë, hynë nëpër trotuar

  • 26/12/2021 | 17:19

E rrezikshme: Këtij shoferi nuk i pritet në kolonë, hynë nëpër trotuar

Një veturë në kryeqytet e gjeti një ‘alternativë’ tjetër se si t’i kalonte veturat para.


Në një video të hedhur në Facebook, vetura shihet duke ecur mbi trotuar, ani pse aty kishte njerëz dhe duke ua rrezikuar jetën atyre.

Regjistrimi i veturës vërehet, duke ua lehtësuar punën policisë, për intervenim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë