Loading…

E shantazhoi me publikim të fotografive, arrestohet në Prishtinë shtetasi i Shqipërisë

  • 20/11/2023 | 21:29

E shantazhoi me publikim të fotografive, arrestohet në Prishtinë shtetasi i Shqipërisë

 Sot në Prishtinë është arrestuar një person shtetas i Shqipërisë nën dyshimin për veprat shtrëngim dhe kanosje.


”Personi i dyshuar përveç që ka kanosur viktimën i njëjti ka detyruar që të mabajnë një lidhje pa vullnetin e saj duke e shantazhuar me publikimin e disa fotografive”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës, përcjell Klankosova.tv.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë