Loading…

E ‘shëmtuara Patito’: Sot është super yll, shikoni sa ka ndryshuar

  • 22/05/2019 | 20:33

E ‘shëmtuara Patito’: Sot është super yll, shikoni sa ka ndryshuar

“E shëmtuara Patito” ka qenë një nga telenovelat më të ndjekura nga adoleshentë në mbarë botën.


Personazhin kryesor me emrin “Patito”, e luante aktorja argjentinase Laura Esquivel.

Sot Laura Esquivel është 25 vjeç dhe është bërë një super yll. Aktorja tërheq shpesh vëmendjen me fotot tërheqëse që poston në Instagram duke i çmendur djemtë.

Laura ka treguar se në kohën kur luante rolin si “Patito” merrte shumë ofendime ndërsa sot është një nga vajzat më të komentuara.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë