Loading…
E shkolloi më shumë se 1 vjet: Kështu ia ktheu fansi aktores turke |FOTO
  • 09/08/2018 | 18:08

E shkolloi më shumë se 1 vjet: Kështu ia ktheu fansi aktores turke |FOTO

Aktorja bukuroshe e “Ezel”, Berrak Tuzunataç është shumë e njohur falë rolit në këtë serial e shumë të tjerëve si “Fundi”, “Sulltani i madhërishëm”, etj.


33-vjeçarja ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen e të gjithë mediave turke me publikimin e disa mesazheve të saj me një fanse.

Ketë të fundit, aktorja e ndihmonte për më shumë se një vit duke i dhënë bursë por pasi ka marrë edhe muajin gusht, ajo e ka bërë bllok. Berrak ka publikuar bisedat ku studentja i kujton t’i hedhë bursën ndërsa aktorja i përgjigjet çdo herë “T’i dërgova”.

Ajo ka thënë :“Studenti që ndihmoja prej më shumë se një viti për të studiuar, mori muajin e fundit dhe më bëri bllok”. Sinqërisht i jam mirënjohëse se më dha një mësim për jetën.

Shpresoj, ka shkruar aktorja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë