Loading…

E shtyu dasmën edhe këtë verë: Tregon të vërtetën Armina Mevlani

  • 11/08/2020 | 18:23

E shtyu dasmën edhe këtë verë: Tregon të vërtetën Armina Mevlani

Dasma e Arminës dhe Shkëlzenit ka qenë shumë e përfolur pasi shumë ndjekës të tyre mezi po e presin. Për shumë arsye dasma është shtyrë dhe flitej se do bëhej këtë verë.


Megjithatë Covid-19 i ka prishur planet edhe një herë tjetër bloggeres së njohur. Një fans e ka pyetur nëse e ka shtyrë dasmën për shkak të pandemisë dhe Armina e ka pohuar, duke dhënë edhe një mesazh. “E shtyve dasmën për shkak të Covid-it?”, e pyet ndjekësi.

“Po, sepse mendoj se këtë periudhë nuk duhet të ketë grumbullime. Shumë dasma janë shkaku i infektimit të njerëve. Kujdesuni!”, i përgjigjet Armina.

Kujtojmë se ajo dhe Shkëlzeni janë në një lidhje prej vitesh dhe kanë vendosur të bashkëjetojnë prej disa kohësh.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë