Loading…

E tepron Gjyste Vulaj: Nuk kam pasur marrëdhënie intime me askënd tjetër, vetëm me burrin tim

  • 17/07/2019 | 10:12

E tepron Gjyste Vulaj: Nuk kam pasur marrëdhënie intime me askënd tjetër, vetëm me burrin tim

Këngëtarja Gjyste Vulaj vazhdon të jetë e pëlqyer nga publiku shqiptar për muzikën e saj dhe jo vetëm, pasi ajo shquhet edhe për linjat trupore, transmeton Gazeta Metro.


Së fundi ajo ka treguar detaje interesante rreth jetës së saj personale. E ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’, Gjystja tregoi njohjen me bashkëshortin e saj dhe foli për jetën e tyre intime.

E pyetur për të dashurit e saj dhe tradhtitë, këngëtarja tha se i vetmi mashkull, që ka pasur në jetën e saj është pikërisht bashkëshorti, Sokoli.

“Unë e fejuar me të që 16 vjeç, boll e kam pasur. S’më ka shkuar ndërmend, jo të kem një tjetër lidhje, por as të kryej marrëdhënie seksuale me dikë sa për një natë.

Kemi akoma jetë intime bashkë, kjo gjë nuk diskutohet, por s’e imagjinoj dot veten me dikë tjetër. Kur i dëgjoj të tjerët të thonë ‘isha me gruan e filanit’, se imagjinoj dot të thonë emrin tim,”– tha këngëtarja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë