Loading…

E tepron Rozana Radi: Provokon fansat me një fotografi gjysmë të zhveshur

  • 14/08/2019 | 13:28

E tepron Rozana Radi: Provokon fansat me një fotografi gjysmë të zhveshur

Rozana Radi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, ku me zërin e ëmbël ajo ka arritur të mbledh mijëra fansa, transmeton Gazeta Metro.


Ajo së fundi u shfaq tejet atraktive ku edhe ka publikuar imazhe nga pushimet e saj.

Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa gjoksin po e mbulonte me kapele.

Ajo dukej në formë të mirë dhe e lumtur si kurrë më parë, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Rozana Radi është ‘Kur përfundon një dashuri si kjo e jona’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë