Loading…

E theri me thikë një person pas një mosmarrëveshje, Policia arreston të dyshuarin

  • 01/12/2022 | 09:51

E theri me thikë një person pas një mosmarrëveshje, Policia arreston të dyshuarin

Policia e Kosovës, ka raportuar se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar dhe therë me thikë viktimën mashkull kosovar.


Kështu ka njoftuar PK-ja në raportin e saj 24-orësh, ku është shtuar se viktima si pasojë e sulmit ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor, shkruan lajmi.net.

Po ashtu shtohet se, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“LËNDIM I LEHTË TRUPOR – Lagjëja Lakrishtë, Prishtinë 30.11.2022 – 16:36.  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili pas një mosmarrëveshjeje e kishte sulmuar – therë me thikë viktimën mashkull kosovar. Viktima si pasojë e sulmit ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë