Loading…

E thjeshtë dhe duke pritur trenin si çdo qytetar: Kjo është Ministre në Suedi

  • 12/09/2019 | 14:43

E thjeshtë dhe duke pritur trenin si çdo qytetar: Kjo është Ministre në Suedi

Një qytetare suedeze duke pritur trenin për në shtëpi pas mbarimit të orarit të punës. Në fakt, kjo që shihni në foto, është Ylva Johansson, Ministre e Punësimit e Qeverisë suedeze, shkruan Gazeta Metro.


Patjetër një shembull frymëzues, pasi siç mund ta shihni ajo ka edhe një qese me ushqim me vete. Johansson është një ndër ministret më të suksesshme në Suedi dhe BE dhe vlerësohet për jetën e thjeshtë.

Po politikanë tanë? Kur do vijë dita që do heqin dorë nga veturat luksoze dhe darkat e shtrenjta?/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë