Loading…

E thotë Enca: Jam 100% bishë

  • 18/08/2019 | 23:00

E thotë Enca: Jam 100% bishë

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhiu, ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet shumë tërheqëse.

Por më interesante është mbishkrimi i postimit ku thotë “Sot bëra testin e ADN’së dhe doli se jam 100% bishë”.

Artistja që ka mbi 2 milionë ndjekës në Instagram, ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë