Loading…

E thotë këngëtari: Bashkëpunimi me Luana Vjollcën më rrezikoi martesën

  • 20/07/2018 | 11:15

E thotë këngëtari: Bashkëpunimi me Luana Vjollcën më rrezikoi martesën

“Mi dhe flakë mallit tim” ishte kënga me ritme popullore që bëri bashkë këngëtarin Bujar Qamili dhe Luana Vjollcën. Këngët hit ndër vite e këngëtarit shkodran, u risoll në versionin remix së bashku me Luanën dhe u prit mirë nga fansat dhe rregjistron 7 milionë klikime në “Youtube”.


Mirëpo ky bashkëpunim ka vënë në rrezik edhe martesën e këngëtarit shkodran, pasi e shoqja paska shfaqur shenja xhelozie. Në një intervistë në emisionin “Rudina” në televizionin “Klan”, Bujar Qamili tregon se disa ditë pas publikimit të “Mi dhe flakë mallit tim”, bashkëshortja e tij ndryshoi sjelljen kundrejt tij.

“Ditët e para që doli kënga pata pak vështirësi me gruan se u bë xheloze. Por e zgjidhëm shpejt” – u shpreh këngëtari.

Luana dukej rrëzëllitëse në klip, e veshur me një “crop top” ngjyrë të verdhë dhe një fund të gjatë në ngjyrë jeshile, ku sigurisht ekspozohen këmbët e saj të gjata.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë