Loading…

E thotë me plotë bindje Bilall Sherifi: Jeta e Fatmir Limajt është jeta e Kosovës

  • 12/09/2019 | 20:16

E thotë me plotë bindje Bilall Sherifi: Jeta e Fatmir Limajt është jeta e Kosovës

Sekretari i Përgjithshëm i Nismas, Bilall Sherifi ka thënë se jeta e Fatmir Limajt është jeta e Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Sherifi i cili bëri prezantimin e kandidatit për kryeministër të koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj gjatë konventës së këtij koalicioni.

Ai tha se jeta e Fatmir Limajt është praktikisht jeta e Kosovës, shkruan Indeksonline.

Kryetar Limaj kur me kërkuat prezantimit tuaj me than te flas vetëm 5 deri 7 minuta. Te flasësh 5 deri 7 minuta per Fatmir Limajn është e pamundur. Do te beje prezantimin ne shkurt. Jeta e Fatmir Limajt është jeta e Kosovës”, tha Sherifi.

Ai po ashtu ka folur edhe për jetën e Limajt dhe karrierën e tij politike./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë