Loading…

E thotë Ornstein: Chelsea në bisedime me Barcën, për Frenkie de Jong

  • 03/08/2022 | 10:09

E thotë Ornstein: Chelsea në bisedime me Barcën, për Frenkie de Jong

Frenkie de Jong vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Camp Nou’.


Ylli holandez ka qenë lojtari më i komentuar i Barcelonës gjatë kësaj merkatoje, me emrin e tij që lidhej me Manchester United.

Frenkie refuzoi çdo opsion që e dërgonte tek United, por raportime të shpeshta ka pasur se lojtari do të shqyrtonte opsionet Chelsea dhe Bayern Munich.

Tani, sipas David Ornstein, Chelsea janë në bisedime me Barcelonën, për transferimin e Frenkie de Jong, transmeton lajmi.net.

‘Blutë’ janë optimistë se mund të mbyllin një marrëveshje për transferimin e holandezit.

Sapo Barca të shesë kartonin e Frenkie de Jong, aksionet për Bernardo Silva do të nisin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë