Loading…

E tmerrshme: 15 vjeçarja përdhunohet nga një adoleshent në det

  • 22/07/2021 | 20:27

E tmerrshme: 15 vjeçarja përdhunohet nga një adoleshent në det

Një vajzë 15 vjeçe është përdhunuar nga një djalë adoleshent në det, pranë plazhit në Bournomouth.


Ngjarja e rëndë raportohet se ka ndodhur afër Oceanarium rreth orës 15:30 të dielën.

Media britanike, shkruan se  vajza ishte duke luajtur me top me miqtë e saj, por në një moment ajo shkoi rastësisht pranë djalit për të marrë topin. 17-vjeçari, i cili është me origjinë pakistaneze, filloi të fliste me viktimën, para se ta çonte atë më thellë në det, ku raportohet se ndodhi përdhunimi.

Policia e Dorset ka bërë thirrje që kushdo që disponon informacion për ngjarjen apo të dhëna për viktimën, t’i adresojë në komisariat.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë