Loading…

E tmerrshme: 6 vjeçari shqiptar qëllohet me tre plumba në kokë

  • 19/06/2019 | 08:35

E tmerrshme: 6 vjeçari shqiptar qëllohet me tre plumba në kokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në orët e hershme në zonën e Martaneshit në Diber. Një fëmijë 6 vjeç është qëlluar tre herë me armë zjarri, shkruan Gazeta Metro.


Gazetari Enver Doçi raportoi për “BalkanWeb” se një fëmijë 6 vjeç është plagosur me armë zjarri, automatik në fshatin Krastë.

Janë ende të paqarta rrethanat e ngjarjes, ndërsa mësohet se fëmija është transportuar në spitalin e Dibrës ku ndodhet në gjendje të rëndë.

Fëmija, bëhet e ditur se ka marrë 3 plumba në pjesën e fytyrës, ndërsa familjarët e tij kërkojnë që të transportohet drejt Tiranës për shkak të gjendjes së rënduar.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë