Loading…
E tmerrshme: E shtynë gruan në rrugë kur po vinte autobusi, policia i vihet në përndjekje
  • 27/03/2019 | 13:01

E tmerrshme: E shtynë gruan në rrugë kur po vinte autobusi, policia i vihet në përndjekje

Policia është vënë në përndjekje të një ‘nëne’ e cila e ka shtyrë në rrugë një grua rreth të 60’ave kur po vinte një autobus afër, transmeton Gazeta Metro.


Pamjet shokuese tregojnë gruan e cila ishte me një fëmijë të vogël kur e shtyu viktimën përpara derisa ishte duke pritur në semaforët në Pimlico, Londër..

Shoferi i autobusit frenoi në mënyrë që të mos e shkelte por vikrima u përplas me dyert e automjetit, ndërsa e dyshuara u largua shpejt nga vendi ngjarjes bashkë me fëmijën.

Incidenti ndodhi në maj 2018, por policia ka nisur apelin tani pas marrjes së video të sulmit.

Gruaja nga ky incident mbeti e lënduar në kokë, në këmbë e gjunjë, po ashtu e kishte prerë shpatullën.

Policia ka lëshuar pamjet përkrah një imazhi të të dyshuarit dhe po bën thirrje për ndihmë për gjetjen e gruas e cila e kishte shtyrë incidentin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë