Loading…

E tmerrshme, momenti kur punëtorja këput dorën në vendin e punës

  • 16/04/2019 | 09:05

E tmerrshme, momenti kur punëtorja këput dorën në vendin e punës

Një rast i rëndë po dyshohet se ka ndodhur në një nga marketet e ELKOS, ku një punëtore fatkeqësisht ka këputur dorën derisa ishte duke kryer punën e saj, transmeton Gazeta Metro.


Në video shihet se si punëtorja derisa ishte duke punuar në sektorin e mishit, për fat të keq ka këputur dorën.

Në ndihmë i del një koleg i saj, derisa gjaku shpërndahet nëpër tokë.

Duke klikuar KËTU ju mund ta shikoni videon./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë