Loading…

E tmerrshme: Një burrë rrëmben një vajzë te konviktet në Prishtinë

  • 15/02/2020 | 08:30

E tmerrshme: Një burrë rrëmben një vajzë te konviktet në Prishtinë

Mbrëmë pas orës 1 të mëngjesit një burrë ka rrëmbyer një vajzë te konfiketet në Prishtinë. Në video shihet dëgjohet vajza duke kërkuar ndihmë, ndërsa burri arrin ta fus atë me forcë në veturë, shkruan Gazeta Metro.


Në pamjet e sigurara dëgjohet duke e sharë vajzën dhe duke e tërhequr nga vetja me forcë derisa  e fut në veturë dhe niset me bashkë me të.

Ngjarja ka ndodhur te konfiktete në Prishtinë, dhe është filmuar nga një ndërtesë aty pranë,dhe është shpërndarë në rrjetet sociale.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë