Loading…
E tmerrshme: Një i ri shqelmon një plak vetëm pse po urinonte në rrugë |VIDEO
  • 13/07/2018 | 00:17

E tmerrshme: Një i ri shqelmon një plak vetëm pse po urinonte në rrugë |VIDEO

Një video që është përhapur shumë në rrjetet sociale në Serbi, tregon për një sjellje të tmerrshme ndaj një të moshuari i cili duket të jetë rreth të 70’tave.


I moshuari i cili duket të jetë person i pastrehë, ishte ndaluar dhe po urinonte në rrugë, ndërsa nga pas vjen një djalë i ri dhe e godet me shqelm, duke e rrëzuar përtokë, përcjell gazetametro.net.

Në rastin për të cilin mediat serbe raportojnë se ka ndodhur në qytetin Inxhij, para se ky djalë ta sulmojë e pyet: Pse po urinon? Ndërsa plaku tashmë i shtrirë ia ktheu: E kam patjetër.

Kjo video mori shumë komente negative.

“Këtë plak i cili nuk ka as kulm mbi kokë dhe askush nuk e mbron, ndërsa pas sulmit ai tenton t’i shpjegon “mangupit” të lagjes”, shkruhet në njërin nga komentet. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë