Loading…

E tmerrshme: Shqiptari tenton të vrasë gruan me tel, si u parandalua tragjedia në familje

  • 27/09/2020 | 09:40

E tmerrshme: Shqiptari tenton të vrasë gruan me tel, si u parandalua tragjedia në familje

Një shqiptar 47-vjeçar i cili ishte xheloz jashtë mase në gruan e tij tentoi ta mbyste atë me një tel elektrik.


Ngjarja ka ndodhur në një shtëpi Valpolcevera në Itali.

Ai e ftoi në shtëpinë e tij me arsyetimin se do të merrte një dokument pune dhe pastaj mori një tel elektrik dhe u përpoq ta mbyste, raporton Abc News.

Sipas raportimeve ish-çifti bashkëshortor ishte në prag të ndarjes për shkak të xhelozisë së tepruar të 47-vjeçarit.

Për fat të mirë, pak para se të ndodhte tragjedia, gruaja arriti ta qetësonte burrin duke e bindur atë që ta dërgonte në spital me ambulancë, pasi do thoshte se ishte sulmuar nga një i huaj.

Duke arritur në Villa Scassi, pavarësisht nga prania e burrit, ajo arriti t’i bënte mjekët të kuptonin se ai ishte agresori. Ata thirrën policinë dhe burri u arrestua për vrasje të mbetur në tentativë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë