Loading…

E tradhton zëri: Në valixhen e dorës në aeroplan po e bartte një leopard

  • 03/02/2019 | 22:27

E tradhton zëri: Në valixhen e dorës në aeroplan po e bartte një leopard

Policia indiane ka arrestuar një burrë, i cili në valixhen e dorës me aeroplan po tentonte ta trafikonte një leopard me moshë një muaj, transmeton Gazeta Metro.

Udhëtari, 45 vjeç, ia kishte dalë që leopardin e vogël të fuste në fluturimin nga Bangkoku në qytetin indian Chennai. Leopardi i vogël u gjet në shportë plastike i fshehur në çantën e dorës, të cilën udhëtari e kishte me vete.

Shërbimi i sigurimit e kishte dëgjuar zërin e leopardit. Ata në ndërkohë janë kujdesur edhe për ushqimin e tij./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë