Loading…

E turpshme: Nipi rrah gjyshen në Suharekë

  • 11/09/2019 | 10:53

E turpshme: Nipi rrah gjyshen në Suharekë

Një ngjarje e turpshme ka ndodhur dje në Suharekë, ku nipi ka rrahur gjyshen e tij, shkruan Gazeta Metro.


Siç njofton policia përmes raportit, i dyshuari është arrestuar pasi ushtroi dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij viktimës femër K-Shqiptare. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë