Loading…

E turpshme: Thyen xhamat e një autobusi të trafikut urban për Halloween

  • 31/10/2019 | 21:04

E turpshme: Thyen xhamat e një autobusi të trafikut urban për Halloween

Kryetari i Prishtinës dhe njëkohësisht kreu i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahemti, ka reaguar ndaj autobusit që u dëmtua sonte gjatë festës së Halloweenit.

Ahmeti ka thënë se kështu nuk festohet Halloween askund.

“Kështu nuk festohet Halloween askund! Festa është e fëmijëve me lëpiska e bonbone. Mos gjuani makinat!”, ka shkruar Ahmeti.

Autobusi dyshohet se u dëmtua nga fëmijët të cilët e kanë gjuajtur me ve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë