Loading…

E ulët: Mjeku i QKUK’së e quan “gërxhul” Isa Mustafën, pyet nëse akoma është gjallë

  • 27/11/2020 | 21:27

E ulët: Mjeku i QKUK’së e quan “gërxhul” Isa Mustafën, pyet nëse akoma është gjallë

Nuk janë të rralla komentet ofenduese ndaj kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafës. Një i tillë është lënë edhe sonte në shkrimin e Mustafës në rrjetin sociale Facebook, ku mjeku Ibrahim Maliqi, e ka qujatur “gërxhull” atë, shkruan Gazeta Metro.


Në shkrimin e Isa Mustafës për fushatën zgjedhore në Podujevë, mjeku nga Gjilani ka përdorur një gjuhë shumë të rëndë ndaj të parit të LDK’së që nuk i ka hije askujt e aq më tepër një mjeku.

“Gërxhull, gjallë je a”, është komenti i ulët i DR. Ibrahim Maliqi.

Kujtojmë, që komente të tilla, aspak të hijshme hasim në shumë profile të politikanëve tanë, ku qytetarët nuk kursehen asapk me fjalorin e tyre të ulët./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë