Loading…

E ulët: Për shkaqe xhelozie, femra e ther me thikë të dashurin e saj në Ferizaj

  • 06/11/2021 | 08:50

E ulët: Për shkaqe xhelozie, femra e ther me thikë të dashurin e saj në Ferizaj

Një femër në Ferizaj është arrestuar dje nga Policia e Kosovës.

Ajo dyshohet se për shkaqe xhelozie ka therur me thikë të dashurin e saj.

Viktima dhe e dyshuara  kanë pranuar tretman mjekësor pasi që edhe e dyshuara kishte lëndime trupore dhe ishte e shqetësuar.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë